Twitter
Bezmaksas
banneru apmaiņa
Facebook loginTwitter
Lietotāja vārds
Parole
* Lietotāja vārds un parole ir reģistrjūtīgi
Atcerēties mani

Neesi reģistrējies? Reģistrēties

Ieiet ar Facebook
Vēlies apmainīties banneriem?

Vēlies apmainīties banneriem?

Vēlies apmainīties ar banneriem ar citām mājas lapām?Mums ir lielisks risinājums. Tev nav jāmeklē kontakti ar daudz nezināmiem cilvēkiem, kam pieder mājas lapas. Viss, kas tev ir jādara, i..

Banneru apmaiņa iegūst popularitāti

Banneru apmaiņa iegūst popularitāti

Kopš banneru apmaiņas sistēmas bannerExchanger.lv sākuma, sistēma ir kļuvusi visai populāra. Sistēmā ik dienas rotē un bezmaksas reklamē savus saitus vairāk kā 92 banneri no dažād..

Banneru apmaiņas sistēma bannerExchange.lv piedāvā

 • par katriem 10 rādījumiem tu saņem pretim 8 rādījumus
 • banneru skaits nav ierobežots
 • pieejami populārākie banneru izmēri, piemēram -
  • 250x250 px
  • 728x90 px
  • 300x250 px
  • 468x60 px
 • iespēja iegādāties papildus rādījumus

Reģistrējies mazāk kā 2 minūšu laikā. Ievieto HTML kodu savā mājas lapā un sāc saņemt rādījumus saviem banneriem jau tūlīt.

Bezmaksas reklāma internetā

Bezmaksas reklāma internetā ir iespējama. Viena no bezmaksas reklāmas formām ir banneru apmaiņa.Apmaiņa ar reklāmas banneriem starp portāliem ir sena, tā ir pastāvējusi, kopš ra..

Kādi ir banneru apmaiņas plusi?

Banneru apmaiņai starp svešiem un nezināmiem portāliem un mājas lapām uz līdzvērtības pamatiem ir liela nozīme interneta resursu integrēšanai sabiedrībā. Tai ir daudzi ..

Banneru apmaiņas jaunlaiku vēsture

Otrās tūkstošgades sākumā Latvijā bija populāra banneru apmaiņa. Ļoti populāra. Tā ļāva attīstīties jaunajiem projektiem un izlīdzsvarot lietotājus pa dažādām mājas lapām un portā..

Banneru apmaiņa populārākajos banneru formātos

Bezmaksas banneru apmaiņai mūsdienās ir nozīmīga loma nelielos portālos, kas tikko uzsākuši savu darbību, kā arī jau kādu laiku darbojošās lapās, ar mērķi palielināt ja..

Bezmaksas banneru apmaiņa

Banneru apmaiņa ir viens no senākajiem mājas lapu popularizēšanas veidiem. Tas ir unikāls ar to, ka ir pilnībā bezmaksas un atļauj reklamēt tavu mājas lapu citu banneru apmaiņas p..
Banner